Reisevi | Hakkımızda
15236
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15236,theme-bridge,qode-listing-1.0.2,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,woocommerce-no-js,wp-featherlight-captions,ajax_updown,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,columns-4,qode-theme-ver-14.5,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Turşunun önemini ve damak zevkini iyi bilen Reisevi, 2016 yılında Bodrum yarımadasında bu eksikliği görerek, Turgutreis Balıkçılar Çarşısı ‘nda kurulmuştur. Turgutreis Turşu satışını neredeyse tek firma olarak önde götürmektedir. Çubuk Turşusu ve Doğal Ev Yapımı ürünleri satışı bulunan Reisevi, siz değerli müşterilerine hizmet vermekten gurur duyar.

En eski yiyeceklerden biri ‘Turşu’

Tarihi MÖ 2400 yılına kadar uzanan turşu yapımı geçmişten günümüze en çok tercih edilen yiyecek saklama yöntemlerinden biridir. Turşu, eskiden olduğu gibi bugün de Türk mutfağının en sevilen yiyecekleri arasındadır.

En kıymetli ağaç ‘Zeytin’

Zeytin ve zeytinyağı, kadim besin maddelerindendir ve eski çağlardan beri insanoğlu zeytinin nimetlerinin değerli bir hazine olduğunun farkındadır. Zeytin meyvesine tüm kutsal kitaplarda ve birçok efsanede yer verilmiştir. Zeytin yetiştiriciliğinin ilk insanlardan beri yapıldığı düşünülmekte ve “zeytin ağacı bütün ağaçların ilkidir” denilmektedir.

Turşu Sağlıktır

Fermente bir yiyecek olduğu için bakteri açısından zengin. Bu bakteriler bağırsak florasının zenginleşmesini sağlıyor ki güçlü bir bağırsak florası güçlü bir bağışıklık sistemi anlamına geliyor. Turşu ile gelen yararlı bakteriler aynı zamanda bağırsaklarda K vitamini yapımına destek oluyor.

Kendinizi sevin, sağlıkı beslenin!

Sağlıklı ve dengeli bir şekilde beslenmenin insan sağlığına oldukça fazla etkisi bulunur. Sağlıklı beslenmek için dikkat edilmesi gereken en önemli konu ise doğal beslenmedir. Bugüne kadar bu konuda yapılan araştırmalara göre doğal beslenme ile beslenen bireylerin ömürlerinin daha uzun olduğu ve sıradan beslenen kişilere göre daha az rahatsızlık geçirdikleri ortaya koyulmuştur.

Call Now Button
× .